o mnie

Pasja i satysfakcja z wykonywania codziennych obowiązków dały początek marzeniu o stworzeniu własnego gabinetu kosmetycznego, który byłby idealny dla osób ceniących sobie relaks, spokój oraz usługi kosmetyczne na najwyższym poziomie wykonywane w bezpiecznych i higienicznych warunkach.

Miła atmosfera oraz indywidualne podejście do każdego klienta sprawią, że znajdą Państwo u mnie wszystko to, co potrzebne jest do poprawy urody i samopoczucia. Kameralna atmosfera w połączeniu z ciepłym wystrojem i jakością wykonywanych usług, tworzą miejsce do którego chce się wracać…

Kosmetyką twarzy zajmuję się od 2004 r. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w najlepszych warszawskich salonach piękności. Swoją wiedzę nieustannie poszerzam uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach, sympozjach i międzynarodowych kongresach kosmetycznych.

Oprócz pracy w gabinecie od 2009 r. prowadzę szkolenia dla kosmetologów i lekarzy medycyny estetycznej z zakresu obsługi nowoczesnych urządzeń kosmetycznych, medycznego przekłuwania ciała oraz mikroperforacji naskórka.

Mam nadzieje, że moje wieloletnie doświadczenie oraz gruntowna wiedza z zakresu kosmetologi, a także wnętrza które dla Państwa przygotowałam pomogą zachować nie tylko zdrowy i młody wygląd ale również, zregenerować ciało i umysł.

                                                                                                                                                                                                                  Zapraszam Katarzyna Lendzion-Kozdra

Referencje