Terapeutyczna Maska LED

Maski LED to 6 kolorów terapeutycznego światła, które znajdują zastosowanie w kosmetyce i medycynie estetycznej, głównie do zabiegów antyaging, redukcji zmarszczek i zmian pigmentacyjnych, odmładzania i nawilżania skóry, regeneracji naskórka po zabiegach laserowych i IPL, mikrodermabrazji, w makijażu permanentnym. Ponadto wykorzystywane są do niszczenia bakterii odpowiadających za zmiany trądzikowe, rozjaśniania plam trądzikowych, likwidacji efektu zwiotczałej, pożółkłej skóry.

Terapeutyczne maski LED zwane lampami zdrowia i urody znajdują zastosowanie w kosmetyce i medycynie

  • do zabiegów przeciw starzeniu się,
  • redukcji zmarszczek i zmian pigmentacyjnych,
  • odmładzania i nawilżania skóry,
  • regeneracji naskórka po zabiegach laserowych IPL,
    mikrodermabrazji, makijażu permanentnym,
  • do leczenia trądziku i stanów zapalnych
    mieszka włosowego,
  • do rozjaśniania plam trądzikowych.

Czerwone światło wzmaga aktywność komórek, przyspiesza metabolizm komórkowy, stymuluje skórę do produkcji protein
kolagenowych, a włókna tkanek do ich wypełnienia; przyspiesza krążenie krwi, poprawia elastyczność skóry, pomagając pozbyć się efektu zwiotczałej, zżółkniętej skóry. Pomaga osiągać bardzo dobre rezultaty w zakresie opóźniania procesów starzenia, dostarczania przeciwutleniaczy i regenerowania, nieporównywalne z żadnymi metodami pielęgnacji skóry. Jest szczególnie skuteczne w przypadku ludzi, u których choroby dopiero się rozwijają, a także w przypadku przesuszenia skóry i alergii. Co więcej, proces leczenia jest prosty, nowoczesny i skuteczny.

Niebieskie światło hamuje rozwój stanów zapalnych. Trądzik jest zazwyczaj spowodowany infekcją bakteryjną; niebieskie światło jest w stanie zniszczyć bakterie nie naruszając tkanek skóry, a przez to zminimalizować trądzik i leczyć go w okresie zapalnym w stosunkowo krótkim czasie. Purpurowe Jest to połączenie światła czerwonego i niebieskiego; łączy w sobie skuteczność terapii świetlnej, szczególnie użytecznej w przypadku leczenia trądziku i łagodzenia blizn będących jego pozostałością.

Żółte światło dostarcza energii komórkom skóry, pobudza gruczoły, wspomaga proces przemian komórkowych, leczy choroby skóry i wspomaga jej odporność. Poprawia wygląd starzejącej się skóry.

Zielone światło ma działanie neutralizujące, balansujące i kojące, może łagodzić napięcie, stymulować gruczoł limfatyczny. Przyspiesza gojenie ran. Może przeciwdziałać bliznowaceniu. Pomarańczowe Stymuluje energię komórek skóry. Przyspiesza metabolizm.