ADM DuoLift Color

ADM DuoLift Color to kompleksowe urządzenie wykorzystujące zaawansowaną technologię do zabiegów na twarz i ciało. Wyjątkowe połączenie ultradźwięków i technologii Luminologie® stanowi gwarancję widocznych i natychmiastowych efektów.

Połączone technologie, najlepsze rezultaty!

Delikatny piling

Piling kawitacyjny umożliwia głębokie oczyszczanie skóry, usuwa martwe komórki, wygładza zmarszczki.

Ultradźwięki

Fale ultradźwiękowe działając na skórę wykonują mikromasaż. W połączeniu z odpowiednimi koktajlami zwiększa się skuteczność zabiegów wygładzania zmarszczek oraz lipolizy. Sonoforeza wspomaga wnikanie aktywnych składników wgłąb skóry oraz poprawia metabolizm. Dzięki temu skóra staje się mocna i jędrna. Ultradźwięki posiadają również działanie biostymulujące, które wspomaga naturalne procesy regeneracji komórek skóry.

Luminologie®

Technologia Luminologie® wykorzystuje barwy do wzmocnienia naturalnej witalności skóry. Stosowana wraz z ultradźwiękami pogłębia lecznicze efekty zabiegów. Terapia LED działa w sposób naturalny, jest to zabieg nieinwazyjny, całkowicie bezbolesny, polegający na dostarczeniu energii komórkom. Lampa LED zwana lampą zdrowia i urody stosowana jest do eliminacji stanów zapalnych skóry (np. trądzik), redukcji zmarszczek, przebarwień, przyspiesza regenerację naskórka.

Czerwone światło wzmaga aktywność komórek, przyspiesza metabolizm komórkowy, stymuluje skórę do produkcji protein kalogenowych, a włókna tkanek do ich wypełniania; przyspiesza krążenie krwi, poprawia elastyczność skóry, pomagając pozbyć się efektu zwiotczałej, zżółkniętej skóry. Pomaga osiągnąć bardzo dobre rezultaty w zakresie opóźnienia procesów starzenia, dostarczania przeciwutleniaczy i regenerowania, nieporównywalne z żadnymi tradycyjnymi metodami pielęgnacji skóry. Jest to szczególnie skuteczne w przypadku ludzi, u których choroby skóry dopiero się rozwijają, a także w przypadku przesuszenia i alergii. Co więcej proces leczenia jest prosty, wygodny, nowoczesny i skuteczny.

Niebieskie światło hamuje rozwój stanów zapalnych. Trądzik jest zazwyczaj spowodowany infekcją bakteryjną; niebieskie światło jest w stanie niszczyć bakterie nie naruszając tkanek skóry, a przez to zminimalizować trądzik, i leczyć go w okresie zapalnym w stosunkowo krótkim czasie.